menu mail phone_in_talk

Transfery lotniskowe - Warszawa

Transfer lotniskowy to usługa, która polega na organizacji transportu z lotniska do miejsca docelowego. Zyskuje ona na popularności ze względu na postępujące ułatwienia w zakresie pasażerskiego transportu lotniskowego, jak również globalizację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy więc ofertę transferu lotniskowego z Warszawy, a konkretnie lotnisk: Modlin, Chopina i Okęcie.

Transfer lotniskowy Warszawa z Bubi-Trans!

Doskonale rozumiemy, że długa podróż samolotem jest męcząca, dlatego zawsze dokładamy starań, aby transfer lotniskowy przebiegł maksymalnie komfortowo dla Klienta. Z tego powodu organizujemy transport z lotniska na zasadzie door-to-door (od drzwi do drzwi). Nasze samochody są wygodne, klimatyzowane posiadają dużą przestrzeń bagażową i są przystosowane pod komfortową jazdę.

Jesteśmy firmą zapewniającą przystępne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu. Taxi lotnisko Warszawa to usługa skierowana do zarówno do turystów, jak i przedsiębiorców (wystawiamy FV).

Ile kosztuje transfer lotniskowy z Warszawy?

Stawka za kilometr w ramach usługi transferu lotniskowego z Warszawy wynosi 3,00 zł brutto/km. W przypadku tras powyżej 300 kilometrów udzielamy atrakcyjnych rabatów, które są ustalane indywidualnie.

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz