menu mail phone_in_talk

Taxi międzymiastowe - Łódź

Taxi międzymiastowe z Łodzi to usługa, która budzi coraz większe zainteresowanie. Korzystają z niej osoby, które w bezpieczny i wygodny sposób chcą dostać się do innego miasta bez czekania na transport publiczny. Taxi między miastami to usługa typu door-to-door, co oznacza, że odbierzemy i przewieziemy Cię dokładnie pod wskazane adresy, jak również pomożemy z bagażami!

Taxi międzymiastowe z Łodzi w Bubi-Trans!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie taxi międzymiastowego z dowolnego miejsca w Łodzi i okolicach. Zawsze dbamy o to, aby pojazdy były w idealnym stanie technicznym, aby zagwarantować bezpieczny i komfortowy przejazd. Przykuwamy bardzo dużą uwagę do czystości pojazdów, jak również uwzględnienie preferencji Klienta np. względem klimatyzacji samochodowej. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i świetnie komunikują się w języku angielskim.

Ile kosztuje taxi międzymiastowe Łódź?

Cena za km w ramach usług taxi międzymiastowego z obszaru Łodzi wynosi 3,00 zł brutto. W przypadku dłuższych tras (powyżej 300 km) ustalane są indywidualne rabaty dla klientów.

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz