menu mail phone_in_talk

Prywatny szofer

Bubi-Trans oferuje usługę wynajmu samochodu wraz z kierowcą zarówno w perspektywie krótko, jak i długoterminowej. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższy standard usługi przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych stawek.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta prywatnego szofera skierowana jest przede wszystkim do osób, które często zmieniają swoją lokalizację w krótkim czasie. Kilka spotkań biznesowych lub miejsc, w których koniecznie musisz znaleźć się na konkretną godzinę – prywatny szofer odejmie Ci w tej sytuacji mnóstwo stresu!

Współpracujemy przede wszystkim z osobami prowadzącymi biznes, sławnymi osobami pragnącymi dyskrecji, czy innymi ważnymi osobowościami. Zachęcamy do kontaktu firmy, jak i osoby prywatne!

Co gwarantujemy naszym Klientom?

Bubi-Trans to profesjonalna firma zajmująca się szeroko pojętymi usługami taxi. Wychodzimy jednak poza sztywne ramy tego pojęcia oferując wynajem samochodu z kierowcą na wyłączność przez określony czas. Po pierwsze jest to znaczenie tańsze rozwiązanie niż tradycyjna taryfa taxi, a po drugie znacznie bardziej komfortowe, ponieważ jedyne, co musimy zrobić w trakcie wynajmu samochodu z kierowcą to wskazywanie następnej lokalizacji!

Gwarantujemy przejrzyste warunki rozliczenia!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić wynajem samochodu z kierowcą!

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz