menu mail phone_in_talk

Transfery lotniskowe - Łódź

Transfer lotniskowy to usługa, która w ostatnich latach zyskuje na popularności w związku z ułatwieniami w podróżach między krajami, jak również postępującą globalizacją. Rosnące zapotrzebowanie na taxi z lotniska na terenie Łodzi przełożyło się na wprowadzenie do oferty firmy Bubi-Trans transferów lotniskowych. Dzięki niej szybko, wygodnie i bezstresowo dotrzesz do miejsca docelowego swojej podróży w ramach usługi door-to-door (od drzwi do drzwi).

Transfer lotniskowy Łódź z Bubi-Trans!

Jesteśmy firmą bezpośrednio ulokowaną w Łodzi, dlatego transfer z lotniska im. W. Reymonta możemy wykonać nawet w ciągu 45 minut od rezerwacji. Posiadamy w pełni sprawne technicznie samochody, które zostały przystosowane do długiej, komfortowej jazdy w zróżnicowanych warunkach.

Nasi kierowcy są doświadczeni, posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i dobrze komunikują się w języku angielskim. Udzielą również pomocy z bagażami również „pod same drzwi”. Pojazdy są zawsze czyste, świeże, a warunki wewnątrz zostaną dopasowane do preferencji Klienta.

Ile kosztuje transfer lotniskowy z Łodzi?

Stawka za kilometr w zakresie usługi transferu lotniskowego z Łodzi wynosi 3,00 zł brutto/km. W przypadku, gdy trasa ma ponad 300 kilometrów udzielamy indywidualnych rabatów!

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz