menu mail phone_in_talk

Taxi międzymiastowe - Warszawa

Taxi międzymiastowe polega na przewozach taksówką na dłuższych trasach. Zaletą korzystania z takiej usługi jest bez wątpienia bardzo duża wygoda podróżowania, kiedy nie posiadamy samochodu lub uprawnień do prowadzenia pojazdów drogowych. Dowóz między miastami pozwala Ci dotrzeć do docelowego miasta bezpiecznie, sprawnie i bez żmudnego czekania na transport publiczny.

Taxi międzymiastowe w Warszawie z Bubi-Trans!

Kolejną korzyścią, która wynika ze skorzystania z usługi taksówki między miastami w Warszawie jest niższy koszt niż w przypadku tradycyjnych taxi. Cena może być więc nawet o połowę niższa niż przy normalnych taryfach oferowanych przez firmy taksówkarskie. Bubi-Trans oferuje przewozy taxi międzymiastowe w ramach usługi door-to-door, czyli od drzwi do drzwi w bardzo przystępnych cenach, a jednocześnie najwyższym komforcie podróży.

Ile kosztuje taxi międzymiastowe z Warszawy?

Stawka za kilometr w ramach usługi taxi międzymiastowego Warszawa wynosi 3,00 zł brutto/km. Należy jednak pamiętać, że przy trasach powyżej 300 km, Klienci mogą liczyć na dodatkowe, indywidualne rabaty!

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz