menu mail phone_in_talk

Taxi międzymiastowe

Taxi międzymiastowe to usługa, która zyskuje obecnie na popularności. Jej główną zaletą jest bowiem elastyczność i komfort przemieszczania się pomiędzy różnymi miastami – szczególnie gdy nie dysponujemy samochodem lub uprawnieniami do prowadzenia pojazdu.

Oferta międzymiastowych przejazdów taxi Bubi-Trans

Firma Bubi-Trans oferuje długodystansowe przewozy taxi pomiędzy miastami w całej Polsce – najwięcej korzyści zyskasz jednak zamawiając taxi z Łodzi lub Warszawy, gdyż stacjonujemy w centrum Polski. Usługa door-to-door, czyli „od drzwi do drzwi”, zapewnia maksimum komfortu!

Dlaczego warto korzystać z taxi międzymiastowego w Bubi-Trans?

Taxi międzymiastowe to usługa skierowana do osób, które nie chcą przejmować się kwestią samego przemieszczenia się pomiędzy punktem A, a punktem B. Auto będzie idealnie przygotowane do podróży – czyste, pachnące, w pełni sprawne technicznie i pojawi się pod wskazanym adresem dokładnie o zaplanowanej godzinie.

Kierowca posiada wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jest komunikatywny, również w języku angielskim i dostosuje warunki przejazdu np. temperatury, do potrzeb pasażera. Pomoże także wnieść bagaże niezależnie od ich rozmiarów.

Jak zamówić taxi międzymiastowe?

Jeżeli interesuje Cię zamówienie taxi międzymiastowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem metod podanych poniżej!

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz