menu mail phone_in_talk

Transfery lotniskowe

Transfery lotniskowe to usługa, która w dobie globalizacji jest niezwykle popularna. Znacznie ułatwia podróżowanie samolotem pomiędzy różnymi krajami czy miastami.

W Bubi-Trans realizujemy transfery lotniskowe głównie z lotnisk w centrum Polski. Wyróżnia nas połączenie najwyższego poziomu komfortu usługi przy jednocześnie przystępnych stawkach.

Czym jest transfer lotniskowy?

Transfer lotniskowy jest usługą przewozu taxi, jednakże w ramach odbioru lub transportu pasażera na lotnisko. Takie przewozy muszą być zatem niezwykle punktualne i dobrze zaplanowane.

Jak wygląda transfer lotniskowy w Bubi-Trans?

Realizujemy transfery lotniskowe każdego dnia, a nasi Klienci doceniają nas za profesjonalizm w każdym calu. Kierowca zawsze zjawi się we wskazanym miejscu na czas, jak również poczeka na Ciebie przy odbiorze z lotniska – doskonale rozumiemy, że ciężko przewidzieć czas wymagany na formalności lotniskowe.

Zamów przejazd – nawet na jutrzejszy dzień!

Jeżeli chcesz zamówić transfer lotniskowy, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub korzystając z formularza kontaktowego w zakładce kontakt!

downhill_skiing

Przewóz sprzętu sportowego

W ramach usług taxi międzymiastowego oferujemy przewóz sprzętu sportowego takich jak narty czy rowery. Zapytaj o więcej informacji!

child_care

Bezpieczeństwo najmłodszych

Samochody zostały wyposażone w pełni sprawne i wysokiej klasy foteliki dla dzieci, z kolei pojemność bagażowa pozwala na przewożenie wózka.

hive

Szeroki zakres usług taxi

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia? Chcesz, aby kierowca dokonał dla Ciebie zakupów? Oferujemy elastyczne usługi taxi!

Najczęściej zamawiane transfery

Usługa door-to-door
Warszawa Modlin
Łódź
325 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Wrocław
800 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Chełm
850 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Gdańsk
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Zakopane
1000 zł
Zamów transfer
Usługa door-to-door
Warszawa
Przemyśl
1100 zł
Zamów transfer
phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz