menu mail phone_in_talk

Czy warto korzystać z transferu lotniskowego?

Chcesz dostać się na lotnisko lub trafić z niego w komfortowy sposób do innego miejsca? Transfer lotniskowy to usługa, której szukasz – posiada szereg korzyści, czemu przyjrzymy się w dzisiejszym artykule. Zobacz jak wygląda transfer lotniskowy w praktyce i jakie ma zalety. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym poradnikiem.

Komfort

Wielogodzinna podróż samolotem to zdecydowanie męczące doświadczenie – stres, odprawy, organizacja zabierają dużo energii. Na zmęczenie ma również wpływ naturalnie zmiana stref czasowych, co przekłada się na senność. Z pewnością chcesz w takich warunkach po prostu po wyjściu z lotniska wsiąść do samochodu i trafić do celu Twojej podróży.

Właśnie tak wygląda to w przypadku transferu lotniskowego! Kierowca Bubi-Trans zadba o to, aby maksymalnie ułatwić Ci podróż. Skontaktuj się telefonicznie (również w języku angielskim), wyślij wiadomość SMS lub napisz e-maila, a szybko zorganizujemy dla Ciebie transfer lotniskowy z Warszawy lub transfer lotniskowy z Łodzi!

Wszystkie samochody wykorzystywane przy transferze lotniskowe, są zadbane, czyste i schludne, a temperatura wewnątrz dostosowana do potrzeb pasażera.

Taniej niż tradycyjna taksówka

Usługi transferów lotniskowych są z reguły tańsze niż tradycyjnych taksówek, szczególnie jeśli przejazd jest międzymiastowy. Przy tym możesz załatwić transport zza wczasu i mieć pewność, że ruszysz na lotnisko lub z lotniska w odpowiednim momencie, a kierowca ma wieloletnie doświadczenie – to również wpływa na opłacalność wyboru usługi transferu lotniskowego.

Pomoc ze strony kierowcy

Pamiętaj, że kierowca przy transferze lotniskowym pomoże Ci bezpośrednio z odebraniem bagażu, załadunkiem i wniesieniem go do miejsca docelowego. Zdecydowanie zwiększa to ponownie komfort całej podroży.

Możliwość przewozu sprzętu sportowego i małych dzieci

W Bubi-Trans posiadamy samochody, które są przystosowane do przewożenia sprzętu sportowego np. nart czy rowerów, jak również większych bagaży. Auto będzie wyposażone w bezpieczny fotelik dla dziecka w razie wyrażenia przez klienta takiej potrzeby.

Podsumowanie

Transfer lotniskowy to usługa, która zyskuje na popularności ze względu na same korzyści dla podróżujących – niska cena, wysoki standard podróży i obsługa od A do Z. Na dodatek przy większej ilości podróży w roku, stali klienci mogą liczyć na jeszcze większe rabaty!

phone_in_talk

+48 794 393 494

Kontakt 24h/7 dni w tygodniu!

Zadzwoń teraz
sms

Napisz wiadomość SMS

Odpowiedź nawet w ciągu 15 minut!

Napisz teraz
mail

kontakt@bubi-trans.pl

Odpowiedź w ciągu 12h!

Napisz teraz